Karolina Dreiseitel

Name:
Karolina Dreiseitel
Specialization:
Psycholog dziecięcy, Psycholog młodzieży
Rejestruj:
Bio:

W Centrum Psyche przyjmuje dzieci oraz młodzież.

Jestem psychologiem i specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe na kierunku: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Dolnośląskiej Szkole Wyższe we Wrocławiu. Swoje kompetencje i wiedzę nieustanie poszerzam poprzez udział w szkoleniach i kursach. Jestem absolwentką m.in.:  rocznego kursu Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży (Centrum CTB w Warszawie), 3-modułowego kursu bazowego terapii behawioralnej oraz treningu umiejętności społecznych. 

Obecnie dokształcam się realizując program Podstawowego kursu terapii systemowej, prowadzonego przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej.  

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas staży oraz pracy we wrocławskich poradniach i punktach terapii. W swojej pracy zajmuję się m. in.: zaburzeniami  i problemami w rozwoju, zaburzeniami emocji i zachowania oraz psychoedukacją rodziców. 

Moje zainteresowania skupiają się głównie na psychologii rozwojowej oraz psychologii dzieci i młodzieży. 

Dbając o jakość swojej pracy i rozwój regularnie uczestniczę w superwizjach oraz kursach, szkoleniach, warsztatach, konferencjach i webinariach. Na bieżąco śledzę pojawianie się na rynku nowości dotyczące rozwoju dzieci i młodzieży.