Regulamin

Regulamin świadczenia usług Centrum Psyche

Poniżej znajduje się regulamin usług Centrum Psyche. Znajdziecie tam Państwo zasady działania naszego Centrum, w tym m.in: rezerwacji spotkań, dokonywania płatności, przekładania lub odwoływania wizyt, a także zasady przeprowadzania konsultacji terapeutycznych. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 668 093 234 lub mailowy na adres: info@psyche.wroclaw.pl

Rejestracja na wizytę

Rejestracja wizyt u specjalistów możliwa jest poprzez aplikację Booksy, telefonicznie pod nr. tel. +48 668 093 234 lub mailowo na adres info@psyche.wroclaw.pl.

Płatności

Wszystkie świadczone przez nas usługi podlegają opłacie, zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem, podanym na naszej stronie internetowej.

Akceptowane formy płatności to:

 • gotówka,
 • karta płatnicza
 • przelew bankowy
 • BLIK
 1. Rejestracja na wizytę przez aplikację Booksy wymaga przedpłaty w wysokości 100% ceny usługi. W przypadku odwołania wizyty lub braku obecności, wpłacona kwota przepada.
 2. Przy rejestracji telefonicznej potwierdzeniem pierwszej wizyty jest wpłata zadatku w kwocie 100 zł, minumum 2 dni robocze przed umówioną wizytą. W przypadku braku obecności wpłacona kwota przepada. 
 3. W przypadku konsultacji on-line wymagana jest przedpłata na konto bankowe minimum 48 godziny przed wizytą: SANTANDER BANK 15109025160000000137223425 (numer konta i dane są również zamieszczone na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt). W tytule przelewu prosimy wpisać: imię i nazwisko pacjenta, data wizyty, imię i nazwisko terapeuty.

Odwołanie lub zmiana terminu wizyty

 1. W przypadku NIEOBECNOŚCI lub NIEODWOŁANIA WIZYTY z wyprzedzeniem - min. 24 godziny - PACJENT PONOSI CAŁKOWITY KOSZT WIZYTY.
 2. W przypadku spóźnienia pacjenta, czas spotkania nie ulega przedłużeniu. W razie nie pojawienia się na umówionej konsultacji w ciągu 15 minut od jej rozpoczęcia (bez uprzedzenia o spóźnieniu), uznajemy konsultację za odwołaną.
 3. W razie nie pojawienia się na umówionej konsultacji (bez jej wcześniejszego odwołania), przed kolejną umówioną wizytą wymagana jest przedpłata w wysokości 100% ceny usługi, minimum 48 godzin przed wizytą.
 4. W przypadku odwołania dwóch wizyt pod rząd przed kolejną umówioną wizytą wymagana jest jest wpłata zadatku w kwocie 100 zł, minumum 2 dni robocze przed planowaną wizytą. W przypadku braku obecności wpłacona kwota przepada. 
 5. W razie odwołania konsultacji w dniu wizyty - przy dwóch wizytach pod rząd - przed kolejną umówioną konsultacją wymagana jest przedpłata w wysokości 100% ceny usługi, minimum 48 godziny przed wizytą.

Przebieg wizyty

 • Prosimy o przybycie 10 minut przed umówioną wizytą
 • Prosimy wejść do lokalu i poczekać w poczekalni na swoją godzinę spotkania
 • Pierwsza wizyta u psychologa dziecięcego odbywa się z samym rodzicem/rodzicami (bez dziecka)
 • Podczas pierwszej konsultacji terapeuta ocenia, czy problem, z którym zgłasza się Pacjent leży w zakresie jego kompetencji. W wyniku diagnozy może uznać, że problematyka, z którą zgłasza się Pacjent wymaga skierowania na dalszą diagnozę lub do innego specjalisty.

W trakcie psychoterapii obowiązują szczegółowe zasady spotkań, ustalane indywidualnie z psychoterapeutą w ustnym lub pisemnym kontrakcie terapeutycznym, dotyczące w szczególności:

 • częstotliwości sesji
 • sposobu umawiania spotkań
 • odwoływania lub zmian terminu sesji terapeutycznych
 • nagrań sesji i innych

Kwalifikacje i zobowiązania specjalistów

Specjaliści zobowiązani są do zachowania tajemnicy zawodowej. Wyjątek stanowią sytuacje zagrożenia życia lub zdrowia, sytuacje regulowane odrębnymi przepisami prawnymi oraz superwizje będące nieodłączną częścią psychoterapii. Specjaliści świadczą usługi zgodnie ze swoimi kwalifikacjami. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług, praca psychologów i psychoterapeutów poddawana jest regularnej superwizji u doświadczonych superwizorów.