Michalina Frosztęga

Name:
Michalina Frosztęga
Specialization:
Psychodietetyk, Psycholog, Psycholog młodzieży
Rejestruj:
Bio:

W Centrum Psyche przyjmuje młodzież od 12 roku życia oraz osoby dorosłe.

Psycholożka, psychodietetyczka, trenerka żywienia, certyfikowana trenerka personalna.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 12 roku życia. Zakres pomocy obejmuje: zaburzenia depresyjne, emocjonalne, niska samoocena, problemy w relacjach jak również zaburzenia odżywiania - anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się, otyłość.
Jestem absolwentką warszawskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz absolwentką szkoły podyplomowej na kierunku psychodietetyka (oddział wrocławski SWPS), w trakcie przygotowania pedagogicznego dla psychologów (WSKZ). Swoje doświadczenie w zakresie żywienia osób dorosłych zdobywałam dzięki indywidualnej pracy z klientami zainteresowanymi zmianami nawyków żywieniowych, skupionych na poprawie jakości swojego zdrowia, a co za tym idzie samopoczucia. Organizatorka webinarów z zakresu zaburzeń odżywiania u dzieci i nastolatków dla grupy mentoringowej wolontariuszy fundacji “Big Brothers Big Sisters of Poland”. Posiadam również doświadczenie pracy warsztatowej z młodzieżą, dzięki organizowanych w ramach studenckiej praktyki zajęć z zakresu asertywności i budowania poczucia własnej wartości młodzieży w szkole ponadgimnazjalnej na terenie województwa mazowieckiego.

Pomagam w odnalezieniu równowagi żywieniowej i życiowej, dzięki współpracy z pacjentem wypracowujemy strategie niezbędne do uzyskania dobrostanu psychicznego i fizycznego. 

W swojej pracy wspieram również pacjentów, którzy na skutek innych zaburzeń psychicznych borykają się z nadmierną lub deficytową masą ciała. 

Zapraszam do podjęcia współpracy, daj sobie szansę na zdrową zmianę!