Magdalena Andrzejewska

Magdalena Andrzejewska

Name:
Magdalena Andrzejewska
Specialization:
Psycholog, Psycholog dziecięcy, Psycholog młodzieży, Psychoterapeuta
Rejestruj:
Bio:

W Centrum Psyche przyjmuje dzieci od 7 roku życia, młodzież oraz osoby dorosłe.

Specjalizuję się w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Oferuję także konsultacje i wsparcie psychologiczne dla ich rodziców. Wykorzystuję elementy podejścia systemowego i poznawczo-behawioralnego. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi, lękowymi, zachowania, rozwojowymi oraz trudnościami w relacjach społecznych, zaniżoną samooceną, przeżywającymi niepowodzenia szkolne. Prowadzę konsultacje z psychodietetyki dziecięcej. W procesie indywidualnej terapii ważnym jest dla mnie budowanie pozytywnej relacji z dzieckiem oraz poszukiwanie możliwości jego optymalnego rozwoju.

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam również studia podyplomowe z Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz doradztwa zawodowego.

Rozwijałam swój warsztat pracy w gabinecie terapeutycznym, gdzie prowadziłam indywidualne konsultacje i terapie dzieci przedszkolnych, szkolnych oraz młodzieży. Pomagałam rodzicom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych i wspierałam ich w pełnieniu funkcji rodzicielskich.

Budowanie pozytywnej relacji z dzieckiem jest dla mnie podstawą procesu terapeutycznego. Staram się by moja praca cechowała się dużą starannością oraz uważnością.