Katarzyna Daniszewska

Name:
Katarzyna Daniszewska
Specialization:
Konsultacje on-line, Psycholog, Terapeuta uzależnień
Rejestruj:
Bio:

W Centrum Psyche przyjmuje osoby dorosłe. Prowadzi konsultacje w formie on-line.

Jestem socjologiem, psychologiem oraz specjalistą psychoterapii uzależnień. Pracuję w nurcie integracyjnej terapii uzależnienia.

Ukończyłam Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE Brok, szkolenie z zakresu programu ograniczania picia realizowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz wiele innych, różnorodnych szkoleń z zakresu terapii uzależnienia. Brałam też udział w Kursie Podstawowym Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Doświadczenie z zakresu psychoterapii uzależnień zdobywałam podczas stażu w Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu SPS ZOZ „Zdroje” w Szczecinie oraz w NZOZ Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Działdowie. Ponadto pracowałam w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia WOMP ZCLiP w Szczecinie, gdzie prowadziłam sesje indywidualne oraz grupowe dla osób uzależnionych, a także sesje indywidualne dla osób współuzależnionych i DDA. Mieszkam i pracuję w Szczecinie, gdzie prowadzę praktykę indywidualną oraz pracuję jako psycholog penitencjarny.

Praca z drugim człowiekiem jest moją pasją. Dbam szczególnie o stworzenie atmosfery bezpieczeństwa, do każdego pacjenta podchodząc z szacunkiem, empatią i uważnością. Aby zachować pełen profesjonalizm, swoją pracę poddaję superwizji.

W Centrum Psyche prowadzę psychoterapię osób uzależnionych oraz ich bliskich (osób współuzależnionych i DDA) w trybie online. Przyjmuję osoby dorosłe. Serdecznie zapraszam!Booksy btn