Justyna Trzcińska

Name:
Justyna Trzcińska
Specialization:
Psycholog, Psycholog dziecięcy, Psycholog młodzieży, Psychoterapeuta
Rejestruj:
Bio:

W Centrum Psyche przyjmuje młodzież oraz osoby dorosłe.

Jestem psychologiem i terapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji.

Specjalizuję się w pracy terapeutycznej z dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą. Wspieram osoby z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami zachowania, całościowymi zaburzeniami rozwoju czy deficytami uwagi.

Jestem absolwentką psychologii, ze specjalnością psychologia kliniczna, na Uniwersytecie Opolskim oraz studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Ukończyłam Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, a także szkolenie certyfikacyjne na Trenera Umiejętności Społecznych w Fundacji Pomoc Autyzm. 

Obecnie kształcę się na psychoterapeutę podczas 4-letniego szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Szkolenie to jest  rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkiem. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, Dolnośląskim Centrum Onkologii oraz pracując jako psycholog w przedszkolach. 

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i kompetencje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach oraz kursach z zakresu wsparcia psychologicznego, psychologii rozwojowej, diagnozy i terapii dzieci, młodzieży oraz dorosłych.