Maria Jaworska

Name:
Maria Jaworska
Specialization:
Konsultacje on-line, Psycholog, Psycholog młodzieży, Psychoterapeuta, Psychoterapia grupowa
Rejestruj:
Bio:

W Centrum Psyche przyjmuje młodzież powyżej 15 roku życia oraz osoby dorosłe.

Jestem absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Studiów Podyplomowych z zakresu psychologicznego wspomagania dzieci i młodzieży z trudnościami. Obecnie jestem w trakcie szkolenia, po ukończeniu którego, uzyskam certyfikat psychoterapeuty psychodynamicznego (w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologii oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej). 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd).

Obecnie pracuję na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla dorosłych w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, gdzie zdobywam umiejętności w zakresie psychoterapii indywidualnej, grupowej oraz diagnozy psychologicznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam również podczas licznych staży i wolontariatów na Oddziale Całodobowym Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz Liceum Ogólnokształcącym nr 17 we Wrocławiu. Dodatkowo w celu podniesienia swoich kwalifikacji uczestniczę w międzynarodowych konferencjach naukowych oraz kursach i szkoleniach z zakresu psychoterapii i psychologii.

Swoje obszary pracy terapeutycznej koncentruję wokół terapii indywidualnej psychodynamicznej dla dorosłych i starszej młodzieży,a  także terapii wspierającej i pomocy psychologicznej w trakcie kryzysów. Terapia skierowana jest do pacjentów z różnego rodzaju trudnościami (m.in. zaburzenia lękowe, dolegliwości psychosomatyczne czy zaburzenia odżywiania). Pomagam również osobom, które cierpią z powodu trudności w relacjach z innymi ludźmi, braku satysfakcji z życia czy niskiego poczucia własnej wartości). 

Swoją pracę poddaję regularnie superwizji.

Booksy btn