Menu
Nasz zespół specjalistów
Psyche - Zespół - Kamila Szubertowicz
Name:

Kamila Szubertowicz

Specialization:

Psycholog młodzieży, Konsultacje on-line, Psycholog, Psychoterapeuta

Bio:

Kamila Szubertowicz- psycholog, pedagog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Jestem absolwentką studiów magisterskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, na kierunku psychologia o specjalności klinicznej. Ukończyłam: Certyfikowany Kurs Terapii Systemowej Rodzin, Szkolenie: Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym, Mentoring Coachingu w pracy z klientem, Studium Psychologii Sądowej, Kurs Pedagogiczny a także Studium Psychoterapii par. Aktualnie odbywam drugi stopień czteroletniego szkolenia podyplomowego Certyfikatu Psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii Poznawczo– Behawioralnej, rekomendowanej przez PTTPB pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. 

Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej.

Specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym i psychoterapii osób dorosłych, dzieci (powyżej 7 r. z.), młodzieży oraz par/małżeństw. 

Prowadzę psychoterapię zaburzeń adaptacyjnych, trudności w relacjach interpersonalnych, trudności zawodowych, a także związanych z przeżywaną chorobą psychiczną i somatyczną. Udzielam pomocy w zakresie zaburzeń odżywiania, mutyzmu wybiórczego, problemów emocjonalnych, niskiego poczucia własnej wartości, zaburzeń nerwicowych, lękowych, depresyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń osobowości oraz obsesyjno-kompulsywnych. Pomagam w kryzysach i doświadczeniach traumatycznych, stracie i żałobie. Prowadzę terapię ofiar przemocy. Pracuje z dziećmi/młodzieżą i osobami dorosłymi w trakcie trudnych sytuacji rodzinnych. W swojej ofercie posiadam także indywidualne warsztaty kompetencji rodzicielskich. Psychoterapię indywidualną prowadzę w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz systemowym.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Rodzinnej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Socjoterapii, Świetlicy Środowiskowej, Szkołach Podstawowych, Gimnazjum, Przedszkolu o raz  Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Obecnie pracuje w Hospicjum we Wrocławiu, Poradni Synapsa-Terapia i Edukacja w Jelczu-Laskowicach oraz we Wrocławskiej Psychoterapii. 

Biorę udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach, które pozwalają mi stale podnosić swoją wiedzę i kompetencje zawodowe. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji.