Menu
Nasz zespół specjalistów
Psyche - Zespół - Kornelia Lewandowska
Name:

Kornelia Lewandowska

Specialization:

Psycholog, Psycholog dziecięcy, Psycholog młodzieży, Psychoterapeuta, Terapeuta uzależnień

Rejestruj:
Bio:

W Centrum Psyche przyjmuje dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Z wykształcenia i zamiłowania jestem psychologiem. Ukończyłam Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, a także Studium Psychoterapii uzależnień i współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Ukończyłam dwa lata szkolenia w psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Poznaniu, gdzie swoje zawodowe zainteresowanie pokierowałam w stronę systemowego rozumienia rodziny i psychoterapii dzieci i młodzieży. Ukończyłam również szkolenie z psychoterapii dzieci i młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Obecnie rozpoczęłam kształcenie na kierunku "Psychoterapia systemowa dzieci i młodzieży" w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. W trakcie mojej drogi zawodowej pracowałam i pracuję z rodzinami i dziećmi, najpierw w ramach pracy w szkole podstawowej przez kilka lat, później podczas współpracy z przedszkolem, pracy w Miejskim Ośrodku Socjoterapii, w ramach poradnictwa i przeciwdziałania zachowaniem ryzykownym u nastolatków eksperymentujących z substancjami. 

Prowadzę terapię indywidualną i grupową osób uzależnionych i współuzależnionych oraz terapię dzieci i młodzieży Prowadziłam szereg warsztatów i zajęć z zakresu profilaktyki uzależnień dla młodzieży. 

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i konferencjach z zakresu terapii uzależnień oraz psychoterapii. Wciąż poszerzam swój warsztat pracy.

Wierzę, że każdy człowiek ma wiele zasobów, by zmienić to co niesatysfakcjonujące. Wychodzę z założenia, że każda osoba jest niepowtarzalną całością, a swój potencjał może urzeczywistnić na każdym etapie życia. Dzięki mojej pracy mam możliwość wspierania ludzi w procesach związanych z osobistym rozwojem, stawaniem się w pełni sobą i osiąganiem równowagi w życiu.

W wolnym czasie uwielbiam górskie wędrówki, odpoczynek z dala od zgiełku miasta, jazdę na rowerze i dobrą książkę.

T: +48 668 093 234

A: Białowieska 3a/5d, Wrocław 54-234 (róg Legnicka / Białowieska)

A: Małopanewska 18/13, Wrocław 54-212 (Psyche KIDS)

E: info@psyche.wroclaw.pl

F: fb.me/centrumpsyche

T: @centrum_psyche