Menu
Nasz zespół specjalistów
Psyche - Zespół - Katarzyna Trzeciakiewicz
Name:

Katarzyna Trzeciakiewicz

Specialization:

Psycholog, Psycholog młodzieży, Psychoterapeuta, Socjoterapeuta

Bio:

W Centrum Psyche przyjmuje młodzież od 15 roku życia oraz osoby dorosłe.

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji w Szkole Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiadam również dyplom socjoterapeuty.

Specjalizuję się w prowadzeniu terapii indywidualnej młodzieży i osób dorosłych w obszarze problemów emocjonalnych, depresji, lęków, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń zachowania i zaburzeń osobowości. Pomagam pacjentom z problemami wynikającymi z kryzysów rozwojowych i adaptacyjnych. 

Swoje doświadczenie zdobywałam w Ośrodku Profilaktyki Środowiskowej Fundacji Praesterno, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną dla młodzieży a także socjoterapię. W przeszłości byłam związana z Pracownią Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego. Odbyłam również staże w Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED a także na oddziałach Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Kliniki Onkologii Dziecięcej oraz na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

Kompetencje zawodowe rozwijam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.


T: +48 668 093 234

A: Białowieska 3a/5d, Wrocław 54-234 (róg Legnicka / Białowieska)

A: Małopanewska 18/13, Wrocław 54-212 (Psyche KIDS)

E: info@psyche.wroclaw.pl

F: fb.me/centrumpsyche

T: @centrum_psyche