Menu
Rejestracja
Psyche - Kontakt - Rejestracja

Rejestracja - Kamila Szubertowicz

psyche-kamila-szubertowicz-psycholog

Kamila Szubertowicz- psycholog, pedagog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Jestem absolwentką studiów magisterskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, na kierunku psychologia o specjalności klinicznej. Ukończyłam: Certyfikowany Kurs Terapii Systemowej Rodzin, Szkolenie: Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym, Mentoring Coachingu w pracy z klientem, Studium Psychologii Sądowej, Kurs Pedagogiczny a także Studium Psychoterapii par. Aktualnie odbywam drugi stopień czteroletniego szkolenia podyplomowego Certyfikatu Psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii Poznawczo– Behawioralnej, rekomendowanej przez PTTPB pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej.

Specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym i psychoterapii osób dorosłych, dzieci (powyżej 7 r. z.), młodzieży oraz par/małżeństw.

Prowadzę psychoterapię zaburzeń adaptacyjnych, trudności w relacjach interpersonalnych, trudności zawodowych, a także związanych z przeżywaną chorobą psychiczną i somatyczną. Udzielam pomocy w zakresie zaburzeń odżywiania, mutyzmu wybiórczego, problemów emocjonalnych, niskiego poczucia własnej wartości, zaburzeń nerwicowych, lękowych, depresyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń osobowości oraz obsesyjno-kompulsywnych. Pomagam w kryzysach i doświadczeniach traumatycznych, stracie i żałobie. Prowadzę terapię ofiar przemocy. Pracuje z dziećmi/młodzieżą i osobami dorosłymi w trakcie trudnych sytuacji rodzinnych. W swojej ofercie posiadam także indywidualne warsztaty kompetencji rodzicielskich. Psychoterapię indywidualną prowadzę w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz systemowym.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Rodzinnej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Socjoterapii, Świetlicy Środowiskowej, Szkołach Podstawowych, Gimnazjum, Przedszkolu o raz  Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Obecnie pracuje w Hospicjum we Wrocławiu, Poradni Synapsa-Terapia i Edukacja w Jelczu-Laskowicach oraz we Wrocławskiej Psychoterapii.

Biorę udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach, które pozwalają mi stale podnosić swoją wiedzę i kompetencje zawodowe. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji.

<< 20Tydzień 2122 >>
 20212223242526
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
<< 201820192020 >>

Cena wizyty: 120 zł

 1. Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym jest Fundacja "Świadomi", ul. Białowieska 3/7a, 54-234 Wrocław, która prowadzi Centrum PSYCHE Wrocław działające przy ulicy Białowieskiej 3/7a we Wrocławiu. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: info@psyche.wroclaw.pl lub telefonując pod numer: 668 093 234 

  2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy pomiędzy Tobą a Administratorem do której dojdzie w momencie skorzystania z usługi.

  3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy. 

  4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe. 

  5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres 2 lat od dnia rozwiązania Umowy. 

  6. Administrator przekaże Twoje dane odbiorcom wskazanym przez Ciebie w formularzu rejestracji.

  7. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. 

  8. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych. 

  9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  10. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.